Burza rybiček - Informace návštěvníkům

Burza rybiček 22.2.2020

Únor
22

Akvaristická prodejní výstava Burza rybiček "2020

Čtvrtá sobota v únoru od 9:00 do 12:00 bude v Praze - Horních Počernicích opět patřit nadšencům akvaristiky. Burza rybiček se pro veřejnost otevře již tradičně v prostorách Chvalské tvrze ve Stodole.
Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let).

Přijďte se podívat, pokecat o akvaristice, nakoupit nebo si nechat poradit. 

Tradičně se můžete těšit na pana Maláta s jeho krevetkami, řáčky, šneky a potrřebami pro jejich úspěšný chov. Pokud chcete něco extra z jeho nabídky udělejte si klidně obednávku v jeho e-shopu a pan Malát Vám ji doveze k nám.

 

S krevetkami a šneky zde budou ještě další dva vystavovatelé, ale ty je již nemají v tak širokém sortimentu, za to mnohdy nabízejí zcela odlišné druhy.

 

Pro milovníky rostliných akvárií, zde budou opět prodávat své výpěstky zkušení pěstitelé akvarijních rostlin, jako je pan Slaminka nebo pan Bláha.

 

Jejich široký sortiment od kobercovek, přes různé druhy echinodorů, kryptokorýn, šípatek, stonkovek, anubiasů až po plovoučky a mechy.

 

S akvarijní technikou, dekoracemi, kořeny, krmivem a ostatní chemií, nás opět navštíví opravdový znalci v oboru s velmi příznivými cenami.

 

Těšíme se na Vaši návštevu
Pořadatelé Burzy rybiček

 


Burza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line