Burza rybiček - Informace návštěvníkům

Burza rybiček 30. května 2020 v Praze - Horních Počernicích od 9:00

Květen
30

Akvaristická prodejní výstava Burza rybiček "2020

Znovu pro Vás otevíráme Burzu rybiček v sobotu 30. května. Od 9:00 do 12:00 bude v Praze - Horních Počernicích opět patřit nadšencům akvaristiky. Burzu rybiček najdete v ulici Nachvalské tvrzi 7, vstupné je 40 korun a těšit se můžete na víc jak dvě desítky vystavovatelů.

Více informací po rozkliknutí....

Burza rybiček se pro veřejnost otevře již tradičně v prostorách Chvalské tvrze ve Stodole (Na chvalské tvrzi 7, Horní Počernice, Praha 20, 19300).
Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let).

Znovuotevření Burzy rybiček sebou přináší hned několik zásadních novinek, začneme těmi co jsou spíše příjemné a přinášejí zákaznický komfort.
Nově bude možné za vstupné platit bezhotovostně jak platbními kartami tak chytrými telefony nebo hodinkami. Vstupenky je možné zakoupit také v předprodeji, kde jsou připraveny i balíčky vstupenek za zvýhodněné ceny pro online nákup vstupenk využijte následující odkaz na vstupenky.

 

A nyní k těm opatřením,kterými se budeme maximálně snažit zamezit šíření onemocnění způsobené koronavirem.
Celý prostor bude před Vaší návštěvou dezinfikován prostředky s delší dobou účinnosti, tak abychom maximálně ochránili Vaše zdraví.
Vstup na Burzu rybiček bude umožněn pouze osobám se zakrytými ústy a nosem (prosíme o nesundávání roušky po celou dobu návštěvy), dále osobám nevykazujícím nakažlivé onemocnění nebo s horečnatý stav. U vstupu budete mít možnost využít desinfekce na ruce, prosíme použijte ji.

 

Co bude na Burze rybiček k vidění:
Chovatelé divokých živorodek, přivezou opravdové skvosty jako jsou například Belonesox belizanus nebo Flexipenis vittata.

 

Tradičně se můžete těšit na pana Maláta s jeho krevetkami, řáčky, šneky a potrřebami pro jejich úspěšný chov. Pokud chcete něco extra z jeho nabídky udělejte si klidně obednávku v jeho e-shopu a pan Malát Vám ji doveze k nám.

 

 

Pro milovníky rostliných akvárií, zde budou opět prodávat své výpěstky zkušení pěstitelé akvarijních rostlin, jako je pan Slaminka nebo pan Bláha.

 

Jejich široký sortiment od kobercovek, přes různé druhy echinodorů, kryptokorýn, šípatek, stonkovek, anubiasů až po plovoučky a mechy.

S akvarijní technikou, dekoracemi, kořeny, krmivem a ostatní chemií, nás opět navštíví opravdový znalci v oboru s velmi příznivými cenami.

 

Přijďte se podívat, pokecat o akvaristice, nakoupit nebo si nechat poradit. 

Těšíme se na Vaši návštevu
Pořadatelé Burzy rybiček

 


Burza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line