Burza rybiček - Informace návštěvníkům

Akvaristická prodejní výstava Burza rybiček 26. září

Září
26

Akvaristická prodejní výstava Burza rybiček "2020

Sobota 26.9.2020 od 9:00 do 12:00 bude v Praze - Horních Počernicích opět patřit nadšencům akvaristiky.
Burzu rybiček najdete v ulici Nachvalské tvrzi 7, vstupné je 40 korun a těšit se můžete na víc jak dvě desítky vystavovatelů.

Více informací po rozkliknutí....

Burza rybiček se pro veřejnost otevře v sobotu 26. září od 9:00, tradičně v prostorách Chvalské tvrze ve Stodole (Na chvalské tvrzi 7, Horní Počernice, Praha 20, 19300).

Tuto sobotu se opět můžete těšit na obrovské množství rybiček od opravdových chovatelů, kteří Vám ochotně poradí s jejich chovem. V zastoupení budou snad skoro všechny kategorie sladkovodních rybiček, jako jsou Gavůnci, divoké živorodky, šlechtěné živorodky, labyrintky, cichlidy, tetry, parmičky, sumečci včetně L-sumců a pancéřníčků, halančíci, hlaváči a spousta dalších.

S krevetkami, ráčky a šnekami k nám přijede hned několik různých vystavovatelů, kteří nabídnou i vše potřebné pro jejich chov.

Potřebujete krmivo, u nás najdete všechny druhy (sušené, mražené a živé). Sušené krmivo u nás najdete od více jak deseti výrobců (Hikari, SAk, Dajana, Sera, Tropical, Tetra a další).

Akvarijní rostlinky u nás najdete téměř na každém kroku, od kobercovek, přes různé druhy echinodorů, kryptokorýn, šípatek, stonkovek, anubiasů až po plovoučky a mechy nebo krásně porostlé dekorace a kořeny, nabídka je opravdu velmi široká a na své si tak přijdou úplně všichni. 

Techniku, dekorace, substráty, kořeny, léčiva, testy, knihy, drobné potřeby (síťky, fajfky, kamínky apod.) pro nás zajišťuje Akvarista.cz se svým opravdu širokým sortimentem.

Nově k nám jezdí výrobce akvárií nejen na míru, u jeho stánku je možné akvárium rovnou pořídit (pokud vám stačí standardní rozměry) nebo se domluvit na zhotovení i dopravě vámi zvoleného akvária.

Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let).
Vstupenky je možné zakoupit také v předprodeji od 20.8.2020, kde jsou připraveny i balíčky vstupenek za zvýhodněné ceny, pro online nákup vstupenk využijte následující odkaz na vstupenky.Vstupné na místě je možné platit bezhotovostně jak platbními kartami tak chytrými telefony nebo hodinkami.

Předprodej akce

Na základě rozhodnutí Vlády ČR a pražských hygieniků bude vstup na Burzu rybiček umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem.

 


Burza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line