Burza rybiček - Informace návštěvníkům

Burza rybiček 26. června 2021 v Praze - Horních Počernicích od 9:00

Červen
26

Akvaristická Burza rybiček "2021 

Po dlouhé pauze díky koronavirové pandemii se konečně budeme moci opět potkat na Burze rybiček a to konkrétně 26.6.2021 od 9:00 do 12:00 bude v Praze - Horních Počernicích.
Burzu rybiček najdete v ulici Na chvalské tvrzi 7, vstupné je 40 korun a těšit se můžete na spoustu rybiček, krevetek, žabiček i kytiček.

Více informací po rozkliknutí....

Burza rybiček se pro veřejnost otevře opět v sobotu 26. června od 9:00, tradičně v prostorách Chvalské tvrze ve Stodole (Na chvalské tvrzi 7, Horní Počernice, Praha 20, 19300).

Tuto sobotu se opět můžete těšit na obrovské množství rybiček od opravdových chovatelů, kteří Vám ochotně poradí s jejich chovem. V zastoupení budou snad skoro všechny kategorie sladkovodních rybiček, jako jsou Gavůnci, divoké živorodky, šlechtěné živorodky, labyrintky, cichlidy, tetry, parmičky, sumečci včetně L-sumců a pancéřníčků, halančíci, hlaváči a spousta dalších.

S krevetkami, ráčky a šnekami k nám přijede hned několik různých vystavovatelů, kteří nabídnou i vše potřebné pro jejich chov.

Potřebujete krmivo, u nás najdete všechny druhy (sušené, mražené a živé). Sušené krmivo u nás najdete od více jak deseti výrobců (Hikari, SAk, Dajana, Sera, Tropical, Tetra a další).

Akvarijní rostlinky u nás najdete téměř na každém kroku, od kobercovek, přes různé druhy echinodorů, kryptokorýn, šípatek, stonkovek, anubiasů až po plovoučky a mechy nebo krásně porostlé dekorace a kořeny, nabídka je opravdu velmi široká a na své si tak přijdou úplně všichni. 

Techniku, dekorace, substráty, kořeny, léčiva, testy, knihy, drobné potřeby (síťky, fajfky, kamínky apod.) pro nás zajišťuje Akvarista.cz se svým opravdu širokým sortimentem.

Vstupné je 40 korun za každou osobu starší 15-ti let, ZTP a mladší osoby 15 let mají vstup ZDARMA (v doprovodu starší osoby 18-ti let).
Vstupenky je možné zakoupit také v předprodeji, kde jsou pro Vás připraveny i balíčky vstupenek za zvýhodněné ceny, pro online nákup vstupenek využijte následující odkaz na vstupenky.Vstupné na místě je možné platit bezhotovostně jak platbními kartami tak chytrými telefony nebo hodinkami.

Předprodej akce

Na základě rozhodnutí Vlády ČR a pražských hygieniků bude vstup na Burzu rybiček umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem.

 

 


Burza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line