Burza rybiček - Informace návštěvníkům

ON-LINE předprodej vstupenek

Proč využít online nákupu vstupenek? Nečekáte ve frontě na zaplacení, rovnou vstupujete přes kontrolu vstupenek. Pravidelně jsou k dispozici v omezeném množství slevové balíčky.

 

Kam po burze

Pokud jste u nás nenakoupili nové rybičky, krevetky nebo jiné akvarijní živočichy se kterými je potřeba pospíchat do jejich nového domova, máte jedinečnou příležitost navštívit některou další zajímavost nebo si jen zajít na oběd do příjemné restarace.

Nemáte-li výstav pro dnešek dost a nebo Vaše děti nejsou ještě řádně unaveny, pak Vám určitě doporučíme návštěvu Chvalského zámku, který se nachází na okraji areálu Chvalské tvrze. Zámek nabízí jak prohlídku samotného zámku, tak vždy nějaký doprovodný program (výstavy, pohádkové víkendy, atd.), aktuální informace o akcích najdete na http://www.chvalskyzamek.cz/akce/

Přepadl Vás velký hlad a chcete se v klidu a dobře najíst, pak Vás určitě bude zajímat, že v těsném sousedctví Burzy rybiček se nachází několik vyhlášených restaurací (La Trattoria Turbanti, Mondi Restaurant a restaurace Sezóna), kde skvěle vaří.
 

Ohlédnutí za minulou Burzou rybiček

Rok 2020


2.8.2020 V únoru 2020 jsme se opět mohli se všemi nadšenci akvaristiky potkat druhé sobotní dopoledne ve Stodole v Horních Počernicích. Pro majitele obřích nádrží zde byli k dispozici Arowany a naopak pro majitele nano akvárií různé druhy krevetek a drobných rybiček jako jsou endlerky "Santa Maria". Z dalších musíme určitě zmínit překrásné "čisté" Paví očka (P. reticulata) v chovatelské variantě "galaxy, KOI, black lace, KOI tuxedo a germany yellow", šnekáče, Baryancistrus xanthellus (L081/L177 Golden nugget), zakrslé ráčky rodu Cambarellus a největší výběr šneků. S prvotřídním krmením jste zde mohli potkat zastoupení českého výrobce SAK - Exot hobby.

25.1.2020 Čtvrté sobotní dopoledne již tradičně patřilo v Praze - Horních Počernicích akvaristům, ve Stodole se sešlo na 30 různých vystavovatelů, kteří nabízeli nejrůznější akvaristické vybavení a potřeby. K vidění kromě techniky, dekorací a chemie bylo nepřeberné množství akvarijních živočichů a rostlin. Z rybiček a ostatních akvarijních živočichů určitě zmíníme například Širokohlavce nautského, filtrující krevety Atyopsis gabonensis a molucensis, samečky a samičky Bojovnice pestré v chovatelské variantě "Dumbo ear" nebo Tetry paraguayské. U stánků s rostlinami byly k vidění od mechů přes stonkovky, anubiasy, echinodory, kobercovky až po plovoucí rostliny jako je například Trhutka plovoucí nebo Babelka řezanovitá.

11.1.2020 Proběhla již tradiční prodejní výstava Burza rybiček, k vidění bylo mnohé, rozšířili jsme počet výstavních míst a tak mohli návštěvníci obdivovat více než 60 výstavních míst. Pěstitelé akvarijních rostlin měli široký sortiment a na své si zde přišel jak ten kdo potřeboval nenáročné rostlinky, tak ten kdo sháněl nějaký ten pěstitelský špek. Z akvarijních ryb určitě zmíníme například Kančík hrbohlavý (Cryptoheros spilurum), Hrotočelec ohnivý (Mastacembelus erythrotaenia), několik zajímavých druhů Halančíků, Polozobánka malajská (Dermogenys pusilla) nebo Trnovec bělopruhý (Platydoras costatus). Milovníci krevetek, zde mohli zakoupit například Caridina cantonensis tiger, crystal red a black, Caridina japonica nebo barevné formy Neocaridina davidi. Nově zde vystavoval své keramické výrobky pan Tománek, u kterého mohli návštevníci zakoupit jak dekorace do akvária, tak překrásné hrníčky a číše s motivy akvarijních ryb.

 

Rok 2019


14. 12. 2019 se konala vánoční Burza Rybiček, pražská prodejní akvaristická výstava v Horních Počernicích, kde bylo k vidění nespočet druhů akvarijních rybek, krevetek, šneků a akvarijních rostlinek. Za zmíňku určitě stojí například chovné mečovky, Herotilapia multispinosa red, Hlavačky pastelové a přes 100 kusů výběrových samců Bojovnice pestré. Na své si přišli i návštěvníci, kteří k nám zavítali pro krmení, nakoupit zde mohli jak živé, mražené tak suché. Navíc každý návštěvník dostal malý vánoční dárek v podobě Řasokoule zelené (cladophora aegagropila).

 

Další informaceBurza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line