Kam po burze

Pokud jste u nás nenakoupili nové rybičky, krevetky nebo jiné akvarijní živočichy se kterými je potřeba pospíchat do jejich nového domova, máte jedinečnou příležitost navštívit některou další zajímavost nebo si jen zajít na oběd do příjemné restarace.

Nemáte-li výstav pro dnešek dost a nebo Vaše děti nejsou ještě řádně unaveny, pak Vám určitě doporučíme návštěvu Chvalského zámku, který se nachází na okraji areálu Chvalské tvrze. Zámek nabízí jak prohlídku samotného zámku, tak vždy nějaký doprovodný program (výstavy, pohádkové víkendy, atd.), aktuální informace o akcích najdete na http://www.chvalskyzamek.cz/akce/

Přepadl Vás velký hlad a chcete se v klidu a dobře najíst, pak Vás určitě bude zajímat, že v těsném sousedctví Burzy rybiček se nachází několik vyhlášených restaurací (La Trattoria Turbanti, Mondi Restaurant a restaurace Sezóna), kde skvěle vaří.
 

Ohlédnutí za minulou Burzou rybiček

Rok 2020


11.1.2020 Proběhla již tradiční prodejní výstava Burza rybiček, k vidění bylo mnohé, rozšířili jsme počet výstavních míst a tak mohli návštěvníci obdivovat více než 60 výstavních míst. Pěstitelé akvarijních rostlin měli široký sortiment a na své si zde přišel jak ten kdo potřeboval nenáročné rostlinky, tak ten kdo sháněl nějaký ten pěstitelský špek. Z akvarijních ryb určitě zmíníme například Kančík hrbohlavý (Cryptoheros spilurum), Hrotočelec ohnivý (Mastacembelus erythrotaenia), několik zajímavých druhů Halančíků, Polozobánka malajská (Dermogenys pusilla) nebo Trnovec bělopruhý (Platydoras costatus). Milovníci krevetek, zde mohli zakoupit například Caridina cantonensis tiger, crystal red a black, Caridina japonica nebo barevné formy Neocaridina davidi. Nově zde vystavoval své keramické výrobky pan Tománek, u kterého mohli návštevníci zakoupit jak dekorace do akvária, tak překrásné hrníčky a číše s motivy akvarijních ryb.

 

Rok 2019


14. 12. 2019 se konala vánoční Burza Rybiček, pražská prodejní akvaristická výstava v Horních Počernicích, kde bylo k vidění nespočet druhů akvarijních rybek, krevetek, šneků a akvarijních rostlinek. Za zmíňku určitě stojí například chovné mečovky, Herotilapia multispinosa red, Hlavačky pastelové a přes 100 kusů výběrových samců Bojovnice pestré. Na své si přišli i návštěvníci, kteří k nám zavítali pro krmení, nakoupit zde mohli jak živé, mražené tak suché. Navíc každý návštěvník dostal malý vánoční dárek v podobě Řasokoule zelené (cladophora aegagropila).

23. 11. 2019 se konala již v poředí třetí Burza Rybiček. Na této prodejní akvaristické výstavě jste mohli spatřit nespočet druhů akvarijních rybek, krevetek, šneků a akvarijních rostlinek. Za zmíňku určitě stojí například přísavní sumci L046 Hypancistrus zebra, Kostlín skvrnitý - Lepisosteus oculatus, Brotia pagodula white, LDA07 Pseudacanthicus leopardus ve velikosti nad 15 cm. Na své si přišli i návštěvníci, kteří k nám zavítali pro krmení, nakoupit zde mohli jak živé, mražené tak suché od předních výrobců jako je SAK nebo Tetra.

 

Další informaceBurza Rybiček ©

www.burzarybicek.cz
poradatele@burzarybicek.cz
YouTube chanel
Burza rybiček
Facebook
Burza rybiček
Instagram
Burza rybiček
Burza rybiček on-line